Jedną z interesujących propozycji rekreacyjnych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Zlokalizowane na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają bardzo piękne walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Sielpi zapachy olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Turyści odwiedzający Sielpię, którzy preferują aktywną formę urlopu mogą bez problemu zorganizować sobie moc wycieczek do najbardziej ciekawych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zwiedzić należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na turystów odpoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych rejonach leśnych Wzgórza Koneckiego.Urlop w ośrodku położonym w Sielpi to świetna propozycja dedykowana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i osób starszych. Oprócz możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w zbiorniku Czarnej Koneckiej mogą liczyć na dużo innego rodzaju atrakcji, które uprzyjemnią im wypoczynek nie tylko podczas upalnych, ale nawet chłodniejszych dni.
Bardzo dobrą propozycję dla gości doceniających komfortowy wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia z pewnością stanowić mogą domki letniskowe zlokalizowane tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki dobremu wyposażeniu gwarantują wymagane warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już trzeba zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy lokalowej podczas najbliższego urlopu.

.


Zobacz:
Odchudzanie oraz dietetyczne potrawy
Metody na wymarzona sylwetkę
Swetry są modne